Specification
| Current Rating | 12V / .06A |
|---|---|
| Mounting | Grommet, Bracket |
| Connection | PL-10 Type |
| Item Shape | Round Shape |
Grote® SuperNova® 4″ Full-Pattern LED Stop Tail Turn Light, Amber Lens (53313)
$147.92
Grote® 6″ Oval LED Stop Tail Turn Light w/ Integrated Back-Up, Female Pin (54682)
$56.25
$25.50
2 in stock
| Current Rating | 12V / .06A |
|---|---|
| Mounting | Grommet, Bracket |
| Connection | PL-10 Type |
| Item Shape | Round Shape |
| Weight | 0.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 9 cm |
| Bin Location | 00035420 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 78423 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.