Specification
| Current Rating | 12V / .59A-2.1A |
|---|---|
| Mounting | Bracket Mount |
| Item Shape | Rectangular |
| Housing | Polycarbonate |
Truck-Lite® 42-Diode LED Stop Turn Tail Round Light, Grommet Mount – Red Lens (44202R)
$116.89
Truck-Lite® 8-Diode LED Marker Clearance Beehive Light, PL10 – Red Lens (10276R)
$37.98
$58.50
1 in stock
| Current Rating | 12V / .59A-2.1A |
|---|---|
| Mounting | Bracket Mount |
| Item Shape | Rectangular |
| Housing | Polycarbonate |
| Weight | 1.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 13 cm |
| Bin Location | 00035305 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 53762 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.