Specification
| Current Rating | 12V / 2.1A |
|---|---|
| Mounting | Grommet, Bracket |
| Connection | Female Pin Type |
| Item Shape | Round Shape |
Inline 6″ Oval LED Stop Turn Tail Light, Flange Mounted – Red Lens (PL7601R)
$28.03
Truck-Lite® 2-Diode LED Marker Clearance Round Light, Grommet Mounted – Red Lens (10250R)
$15.42
$10.58
1 in stock
| Current Rating | 12V / 2.1A |
|---|---|
| Mounting | Grommet, Bracket |
| Connection | Female Pin Type |
| Item Shape | Round Shape |
| Weight | 0.26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 17.5 × 17.5 cm |
| Bin Location | 00035225 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 62171 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.