Specification
| Current Rating | 12V / .33A-2.1A |
|---|---|
| Mounting | Stud Type |
| Connection | Ring Terminals |
| Finish | Chrome Plated |
Grote® 4″ Zinc Die-Cast Double-Face Light, Double Contact – Amber Lens (53023)
$34.87
Truck-Lite® Oval LED Stop Turn Tail Light, PL-3, Grommet Mount – Red Lens (6050)
$35.50
$125.25
1 in stock
| Current Rating | 12V / .33A-2.1A |
|---|---|
| Mounting | Stud Type |
| Connection | Ring Terminals |
| Finish | Chrome Plated |
| Weight | 1.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 25 × 25 cm |
| Bin Location | 00035103 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 55340 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.