Specification
| Length | 15.50″ |
|---|---|
| Horn dB Level | 130 dB |
| Composition | Zinc |
| Horn Finish | Chrome |
| Mount Type | Threaded |
Hadley® Air Horn – Installation Kit, Mounting Elbow /Tension Washer (H11477S)
$31.70
Blue Bird 00088032 Low Note – Horn Assy
$11.99
$396.52
1 in stock
| Length | 15.50″ |
|---|---|
| Horn dB Level | 130 dB |
| Composition | Zinc |
| Horn Finish | Chrome |
| Mount Type | Threaded |
| Weight | 4.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 18 × 18 cm |
| Bin Location | 00046307 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Exterior |
| Part # | H00910CA |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.