Specification
| Horizontal Arm | 12.00″ (Maximum) |
|---|---|
| All Ports | 0.635 cm (0.250″) |
| Arm Length | 35.56 cm (14.00″) |
Hendrickson® 1/4″ NPT Ports – Universal Height Control Valve, Non-Delay (VS-227)
$137.11
HD Plus® 5 Ports – Height Control Valve (HD52341-Q123)
$163.25
$312.29
1 in stock
| Horizontal Arm | 12.00″ (Maximum) |
|---|---|
| All Ports | 0.635 cm (0.250″) |
| Arm Length | 35.56 cm (14.00″) |
| Weight | 2.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 16 × 14.5 cm |
| Bin Location | 00033125 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Suspension |
| Part # | KN27000 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.