| Female Pilot | 50.80 mm (2.00″) |
|---|---|
| Male Pilot | 50.80 mm (2.00″) |
| Female Pilot Depth | 15.75 mm (0.62″) |
| Bolt Circle | 88.90 mm (3.50″) |
| Thickness | 25.40 mm (1.00″) |
Horton® 2.00″/2.00 Pilot, 1.00″ Thickness, Fan Clutch Adapter Spacer (994040)
$170.89
1 in stock
Only 1 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11 × 5 cm |
| Bin Location | 00033305 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fan Assembly |
| Part # | 994040 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.