| Inspection Lumen | 350 Lumen |
|---|---|
| Spotlight Lumen | 80 Lumen |
| Charging Time | Approx. 5 hrs. |
| Battery | 3.7V Lithium Ion |
| Charger | 120V AC, USB |
| Material | Anti-Slip, Matte |
Jetco® 10″ x 2.25″ Multi-Functional 120V, LED Rechargeable Work/Inspection Lamp (151-77455XV)
$84.66
1 in stock
Only 1 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.8 × 5 × 5 cm |
| Bin Location | D20-01 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 151-77455XV |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.