Specification
| Actual Length | 22.86 cm (9.000″) |
|---|---|
| Max Stretch | 41.91 cm (16.50″) |
| Item Width | 1.905 cm (0.750″) |
| S-Hook Material | Tempered Steel |
$1.43
53 in stock
| Actual Length | 22.86 cm (9.000″) |
|---|---|
| Max Stretch | 41.91 cm (16.50″) |
| Item Width | 1.905 cm (0.750″) |
| S-Hook Material | Tempered Steel |
| Weight | 0.21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 5 × 3 cm |
| Bin Location | 00028320 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Towing / Cargo |
| Part # | 2210NR |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.