Specification
| Voltage | 12 Volts |
|---|---|
| Diameter | 7.62 cm (3.00″) |
| Mounting | Flange Harness |
| Rotation | Clockwise |
Kysor® Heater Control Valve (2499110)
$226.77
Paccar/Kenworth 4.5″ Diameter, 3.4" Width Blower Wheel, CCW Rotation (SR2000023)
$39.50
$170.51
1 in stock
| Voltage | 12 Volts |
|---|---|
| Diameter | 7.62 cm (3.00″) |
| Mounting | Flange Harness |
| Rotation | Clockwise |
| Weight | 4.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14.8 × 15 cm |
| Bin Location | 00043120 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Cooling System |
| Part # | 1013004 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.