Specification
| Pole | Double |
|---|---|
| Voltage | 125V |
| Conductor Size | 4-AWG |
| No. of Wires | 3-Wires |
| Application | Industrial |
| Material | Nylon |
Detroit Diesel® Connector Repair Kit (23528269)
$35.50
Grote® 20″ Long, 14-Gauge, Metric-Pack® Blunt Cut, Plug-In Sealed Pigtail (68680)
$32.50
$39.87
1 in stock
| Pole | Double |
|---|---|
| Voltage | 125V |
| Conductor Size | 4-AWG |
| No. of Wires | 3-Wires |
| Application | Industrial |
| Material | Nylon |
| Weight | 0.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.5 × 4 × 4 cm |
| Bin Location | END02222 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Connectors |
| Part # | PSL515-C |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.