Specification
| Capacity | 14.50 oz. |
|---|---|
| Hose Type | Flexible |
| Length | 18.00″ |
| Flow Rate | 33 oz/stroke |
| Fill Type | Cartridge |
| Includes | Grease Coupler |
$101.50
2 in stock
| Capacity | 14.50 oz. |
|---|---|
| Hose Type | Flexible |
| Length | 18.00″ |
| Flow Rate | 33 oz/stroke |
| Fill Type | Cartridge |
| Includes | Grease Coupler |
| Weight | 4.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 41 × 7.12 cm |
| Bin Location | D2-04 |
| brand/supplier | |
| Type | |
| color | Blue |
| Part # | 1133 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.