| Common Size | 6″ x 16″ |
|---|---|
| Height Max | 47 cm (18.5″) |
| Mirror Style | Box Style |
| Housing | Stainless Steel |
| Mounting | Rigid Bracket |
Navistar International® Lower-Mirror Isolator Pad, Right Side (2503942C1)
$5.63
Cham-Cal 9.75” Extends Size, 17″ Span, Heavy Duty Safety Yoke – Steel (70701)
$28.43
Truck-Lite® 6″ x 16″ West Coast Mirror, Silver Housing, Stainless Steel (97812)
$101.62
2 in stock
Only 2 items left in stock!
Additional information
| Weight | 3.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 20 × 4.3 cm |
| Bin Location | DISPLAY |
| brand/supplier | |
| Product Group | Body / Cabin |
| Part # | 97812 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.