| Male Pipe | 3.17 mm (0.125″) |
|---|---|
| Female Pipe | 3.17 mm (0.125″) |
| Working Pressure | 5000 psi Rating |
| Fitting Type | 90-Degree Elbow |
Brennan 1″ MORFS x 1″ FORFS Swivel, 45-Deg. Elbow, Steel (FS6502-16-16-FG)
$23.70
Gates® G60144-0202 Adapter, 90° Elbow, Male Pipe NPTF to Female Swivel NPSM
$2.50
1/8″ Male NPT x 1/8″ Female Swivel NPSM, Steel 90-Deg. Street Elbow (S1116-AA)
$2.50
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 3 cm |
| Bin Location | 00095033 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | S1116-AA |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.