| Diameter | 10 mm (0.393″) |
|---|---|
| Wrench Size | 17 mm (0.669″) |
| Length | 30 mm (1.181″) |
| Material | Stainless Steel |
10mm Diameter, 30mm Long, 17mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HMF10.30)
$0.57
Euclid 5/8″ Thread Size, 4-1/2″ Length, Hexagon Head Bolt (E3415)
$3.02
10mm Diameter, 30mm Long, 17mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HMEF10.30)
$0.74
8 in stock
Only 8 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.6 × 2 × 2 cm |
| Bin Location | 00058093 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | HMEF10.30 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.