| Diameter | 12 mm (0.472″) |
|---|---|
| Wrench Size | 19 mm (0.748″) |
| Length | 40 mm (1.575″) |
| Material | Stainless Steel |
10mm Diameter, 75mm Long, 17mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC1091075)
$1.90
14mm Diameter, 40mm Long, 22mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC1091440)
$1.57
12mm Diameter, 40mm Long, 19mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C12.40)
$1.19
66 in stock
This item is selling fast!
Additional information
| Weight | 0.11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.8 × 2.2 × 2.2 cm |
| Bin Location | 00058054 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | HM10.9C12.40 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.