| Diameter | 12 mm (0.472″) |
|---|---|
| Wrench Size | 19 mm (0.748″) |
| Length | 50 mm (1.968″) |
| Material | Stainless Steel |
John Deere® M10 x 140mm Cap Screw (19M9581)
$6.25
Euclid 5/8″ Thread Size, 4-1/2″ Length, Hexagon Head Bolt (E3415)
$3.02
12mm Diameter, 50mm Long, 19mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HMEF12.50)
$1.24
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.7 × 2.2 × 2.2 cm |
| Bin Location | 00058094 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | HMEF12.50 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.