| Diameter | 18 mm (0.708″) |
|---|---|
| Wrench Size | 27 mm (1.062″) |
| Length | 30 mm (1.181″) |
| Material | Stainless Steel |
14mm Diameter, 65mm Long, 22mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC1091465)
$3.25
8mm Diameter, 30mm Long, 13mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMF10983010)
$3.37
18mm Diameter, 30mm Long, 27mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC1091830)
$2.45
9 in stock
Only 9 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.3 × 3 × 3 cm |
| Bin Location | 00058073 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | CSMC1091830 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.