| Diameter | 18 mm (0.708″) |
|---|---|
| Wrench Size | 27 mm (1.062″) |
| Length | 50 mm (1.968″) |
| Material | Stainless Steel |
14mm Diameter, 50mm Long, 22mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C14.50)
$2.50
22mm Diameter, 90mm Long, 32mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C22.90)
$7.91
18mm Diameter, 50mm Long, 27mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C18.50)
$2.83
7 in stock
Only 7 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 3 × 3 cm |
| Bin Location | 00058073 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | HM10.9C18.50 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.