| Diameter | 18 mm (0.708″) |
|---|---|
| Wrench Size | 27 mm (1.062″) |
| Length | 90 mm (3.543″) |
| Material | Stainless Steel |
14mm Diameter, 45mm Long, 22mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C14.45)
$2.50
22mm Diameter, 90mm Long, 32mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C22.90)
$7.91
18mm Diameter, 90mm Long, 27mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C18.90)
$4.79
7 in stock
Only 7 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 3 × 3 cm |
| Bin Location | 00058073 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | HM10.9C18.90 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.