| Diameter | 20 mm (0.787″) |
|---|---|
| Wrench Size | 30 mm (1.181″) |
| Length | 90 mm (3.543″) |
| Material | Stainless Steel |
18mm Diameter, 60mm Long, 27mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C18.60)
$2.93
12mm Diameter, 50mm Long, 19mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HMF12.50)
$2.19
20mm Diameter, 90mm Long, 30mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C20.90)
$8.06
6 in stock
Only 6 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.3 × 3.5 × 3.5 cm |
| Bin Location | 00058081 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | HM10.9C20.90 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.