| Diameter | 22 mm (0.866″) |
|---|---|
| Wrench Size | 32 mm (1.259″) |
| Length | 90 mm (3.543″) |
| Material | Stainless Steel |
16mm Diameter, 100mm Long, 24mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C16.100)
$5.32
12mm Diameter, 50mm Long, 19mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HMF12.50)
$2.19
22mm Diameter, 90mm Long, 32mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C22.90)
$7.91
4 in stock
Only 4 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.3 × 3.5 × 3.5 cm |
| Bin Location | 00058082 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | HM10.9C22.90 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.