| Diameter | 19.05 mm (0.750″) |
|---|---|
| Length | 88.9 mm (3.500″) |
| Wrench Size | 28.57 mm (1.125″) |
| Grade/Finish | GR8 / Yellow Zinc |
3/4″ Diameter, 3-1/2″ Length, Grade-8, Steel Hex Cap Screw (CSZ8C34312)
$2.34
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.1 × 3.3 × 3.3 cm |
| Bin Location | A30066 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | CSZ8C34312 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.