| Diameter | 19.05 mm (0.750″) |
|---|---|
| Length | 88.90 mm (3.500″) |
| Wrench Size | 28.57 mm (1.125″) |
| Grade | Grade-8 |
| Finish | Yellow Zinc |
5/8" Diameter, 4" Length, Grade-8, Steel Hex Cap Screw, Yellow Zinc (CSZ8F584)
$3.78
Cummins® OEM M10 x 1.5 x 25mm Long, Captive Washer Cap Screw (3680882)
$14.30
3/4″ Diameter, 3-1/2″ Length, Grade-8, Steel Hex Cap Screw (CSZ8F34312)
$2.85
10 in stock
Only 10 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.8 × 3.3 × 3.3 cm |
| Bin Location | A80053 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | CSZ8F34312 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.