| Tube O.D | 9.52 mm (0.375″) |
|---|---|
| Male Pipe | 9.52 mm (0.375″) |
| Working Pressure | 200 psi Rating |
| Adapter Type | Straight Adapter |
3/8″ Tube O.D x 3/8″ MNPT, Brass Fitting, Compression Pipe Connector (68-6C)
$1.82
1 in stock
Only 1 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.7 × 2.2 × 2.2 cm |
| Bin Location | 00094064 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 68-6C |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.