| Diameter | 6 mm (0.236″) |
|---|---|
| Wrench Size | 10 mm (0.393″) |
| Length | 55 mm (2.165″) |
| Material | Stainless Steel |
6mm Diameter, 45mm Long, 10mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC109645)
$0.46
10mm Diameter, 75mm Long, 17mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC1091075)
$1.90
6mm Diameter, 55mm Long, 10mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC109655)
$0.68
22 in stock
Less than 22 items left!
Additional information
| Weight | 0.03 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.4 × 1.1 × 1.1 cm |
| Bin Location | 00058042 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | CSMC109655 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.