| Diameter | 10 mm (0.314″) |
|---|---|
| Wrench Size | 13 mm (0.511″) |
| Length | 50 mm (1.181″) |
| Material | Stainless Steel |
18mm Diameter, 30mm Long, 27mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC1091830)
$2.45
12mm Diameter, 60mm Long, 19mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMF1091260125)
$2.63
8mm Diameter, 30mm Long, 13mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMF10983010)
$3.37
11 in stock
Only 11 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.04 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.5 × 1.6 × 1.6 cm |
| Bin Location | 00058091 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | CSMF10983010 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.