| Diameter | 8 mm (0.315″) |
|---|---|
| Wrench Size | 13 mm (0.512″) |
| Length | 80 mm (3.150″) |
| Material | Stainless Steel |
6mm Diameter, 30mm Long, 10mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC109630)
$0.27
12mm Diameter, 30mm Long, 19mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC1091230)
$0.89
8mm Diameter, 80mm Long, 13mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC109880)
$1.30
28 in stock
Less than 28 items left!
Additional information
| Weight | 0.08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 1.5 × 1.5 cm |
| Bin Location | 00058045 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | CSMC109880 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.