Specification
| Port Size | 38.10 mm (1.50″) |
|---|---|
| Pad Size | 38.10 mm (1.50″) |
| Code Type | Code 61 |
| Material | Carbon Steel |
Kit Masters® 3.50″ Exposed, 3/8" Thread, GoldTop Stud Kit, For Fan Clutch (350SK)
$85.49
Parker Chelsea® Stud Kit (328170-76X)
$37.50
$67.50
1 in stock
| Port Size | 38.10 mm (1.50″) |
|---|---|
| Pad Size | 38.10 mm (1.50″) |
| Code Type | Code 61 |
| Material | Carbon Steel |
| Weight | 3.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 14 cm |
| Bin Location | 00093094 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | W46-24-24U |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.