Specification
| Port Size | 50.8 mm (2.00″) |
|---|---|
| Pad Size | 50.8 mm (2.00″) |
| Code Type | Code 61 |
| Material | Carbon Steel |
Kit Masters® 2.50″ Exposed, 3/8" Thread, GoldTop Stud Kit, For Fan Clutch (250SK)
$21.54
Parker Chelsea® PTO Stud Kit (328170-8X)
$118.45
$70.79
Out of stock
| Port Size | 50.8 mm (2.00″) |
|---|---|
| Pad Size | 50.8 mm (2.00″) |
| Code Type | Code 61 |
| Material | Carbon Steel |
| Weight | 3.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 14 cm |
| Bin Location | 00093094 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | W46-32-32U |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.