| Item Length | 7.62 mm (0.30″) |
|---|---|
| Male Pipe | 1.58 mm (0.06″) |
| Thread | Hollow Hex Plug |
| Adapter Type | Straight Adapter |
Brennan 2" MNPT, Straight Steel Type, Hollow Hex Pipe Plug (5406-HP-32)
$33.34
Gates® 9/16"-18 Male JIC 37° Flare Plug, Hydraulic Adapter (G60402-0006)
$1.08
Brennan 1/16″ MNPT, Straight Steel Type, Hollow Hex Pipe Plug (5406-HP-01)
$0.97
107 in stock
This item is selling fast!
Additional information
| Weight | 0.009 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.8 × 0.8 × 0.8 cm |
| Bin Location | 00095013 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 5406-HP-01 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.