| Item Length | 11.6 mm (0.46″) |
|---|---|
| Male Pipe | 6.35 mm (0.25″) |
| Thread | Hollow Hex Plug |
| Adapter Type | Straight Adapter |
Brennan 1/4″ MNPT, Straight Steel Type, Hollow Hex Pipe Plug (5406-HP-04)
$1.86
5 in stock
Only 5 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.02 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.2 × 1.3 × 1.3 cm |
| Bin Location | 00095013 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 5406-HP-04 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.