| Item Length | 28.4 mm (1.12″) |
|---|---|
| Male ORB | 25.4 mm (1.00″) |
| Body Hex | 38.1 mm (1.50″) |
| Fitting Type | Straight Hex Plug |
Brennan 1″ Male ORB, Steel Straight External Hex Head Plug (6408-16-O)
$8.47
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.9 × 4.4 × 4.4 cm |
| Bin Location | 00096012 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 6408-16-O |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.