| Cable Length | 4.572 m (15 ft.) |
|---|---|
| Cable Diameter | 0.22 cm (0.088″) |
| Total Travel | 8.26 cm (3.25″) |
| End Type | Plain End Type |
| Cable Material | Stainless Steel |
Tow Ready 2″ Hitch Ball, Chrome (63826)
$8.99
IRWIN® Vise-Grip® 10" Length, 1-7/8" Jaw Capacity, Adjustable Curved Jaw Locking Plier (PET1102L3)
$29.25
Buyers® 15 ft. Vernier Adjustable Locking Heavy Duty Control Cable, Plain End Type (VCGTX15)
$183.94
1 in stock
Only 1 items left in stock!
Additional information
| Weight | 4.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 44 × 6 cm |
| Bin Location | 00048512 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Control Cables |
| Part # | VCGTX15 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.