Specification
| Hinge Size | 10 cm (3.94″) |
|---|---|
| Thickness | 1.95 cm (0.77″) |
| Diameter | 1.60 cm (0.63″) |
| Material | Carbon Steel |
Univer-Co 4-Claw Premium Grease Gun Quick Locking Coupler, Steel (UC-2121)
$69.67
Walter 6" Diameter, 5/8"-11 Abrasive Arbor, Stringer Bead Knotted Wire Brush (13K604)
$65.97
$10.58
10 in stock
| Hinge Size | 10 cm (3.94″) |
|---|---|
| Thickness | 1.95 cm (0.77″) |
| Diameter | 1.60 cm (0.63″) |
| Material | Carbon Steel |
| Weight | 0.34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.7 × 1.7 × 10.7 cm |
| Bin Location | 00052101 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Tools |
| Part # | FBP100GF |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.