Specification
| Length | 171.9mm (6.77″) |
|---|---|
| Width | 57.91mm (2.28″) |
| Hex Size | 19.30mm (0.76″) |
| Mount | Two-Bolt Mount |
Super Swivel 3/4" NPT Hydraulic Swivel, For 5500 Tubing Tong Application, Steel (992453-12)
$345.37
CAT® Heat Indicator Adapter (235-3612)
$202.63
$829.25
1 in stock
| Length | 171.9mm (6.77″) |
|---|---|
| Width | 57.91mm (2.28″) |
| Hex Size | 19.30mm (0.76″) |
| Mount | Two-Bolt Mount |
| Weight | 1.67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 8 × 8 cm |
| Bin Location | 00032105 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Hydraulics |
| Part # | 244-7772 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.