| Overall Length | 68.6 mm (2.7″) |
|---|---|
| Overall Width | 61 mm (2.4″) |
| Overall Height | 57.1 mm (2.25″) |
| Material | Stainless Steel |
CAT® 2.70″ Length, 2.25″ Height, Exhaust Manifold Sleeve Assembly, Stainless Steel (194-8124)
$77.50
5 in stock
Only 5 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.2 × 6.3 × 6 cm |
| Bin Location | 00049825 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Exhaust |
| Part # | 194-8124 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.