| Outside Diameter | 92.58 mm (3.64″) |
|---|---|
| Inside Diameter | 81.9 mm (3.23″) |
| Cross Section | 5.334 mm (0.21″) |
| Material Type | Silicone VMQ Type |
CAT® 3.225″ I.D, VMQ Silicone 70A O-Ring (6L-5359)
$21.69
2 in stock
Only 2 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.02 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.3 × 9.3 × 0.6 cm |
| Bin Location | 00049810 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Seals |
| Part # | 6L-5359 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.