Specification
| Min. Length | 38.10 cm (15.00″) |
|---|---|
| Max. Length | 53.34 cm (21.00″) |
| Inner Tube | 1.574 cm (0.620″) |
| Outer Tube | 1.905 cm (0.750″) |
Grote® 7″ x 16″ West Coast Heated Mirror w/ Clearance Light, 12-Volts, Acrylic Lens, Stainless Steel Housing (16223)
$94.85
HD Plus® 7″ x 16″ Height, Box Back Style, 12V Lighted / Heated West Coast Mirror, Stainless Steel (HDM20731)
$82.99
$40.49
Out of stock
| Min. Length | 38.10 cm (15.00″) |
|---|---|
| Max. Length | 53.34 cm (21.00″) |
| Inner Tube | 1.574 cm (0.620″) |
| Outer Tube | 1.905 cm (0.750″) |
| Weight | 0.27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 14 × 14 cm |
| Bin Location | 000 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Body / Cabin |
| Part # | 70801 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.