Specification
| Largest Housing O.D | 48.48 mm (1.909″) |
|---|---|
| Inlet Connection | 9.525 mm (0.375″) |
| Outlet Connection | 9.525 mm (0.375″) |
| Length | 98.80 mm (3.890″) |
| Media Type | Wire Mesh Media |
$87.25
4 in stock
| Largest Housing O.D | 48.48 mm (1.909″) |
|---|---|
| Inlet Connection | 9.525 mm (0.375″) |
| Outlet Connection | 9.525 mm (0.375″) |
| Length | 98.80 mm (3.890″) |
| Media Type | Wire Mesh Media |
| Weight | 0.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.7 × 4.7 × 9.8 cm |
| Bin Location | 00023103 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | 149-2441 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.