Specification
| Inner Diameter | 127.0 mm (5.00″) |
|---|---|
| Inner Diameter 2 | 151.8 mm (6.00″) |
| Center Height | 119.8 mm (4.72″) |
| Radius | 88.9 mm (3.50″) |
Donaldson® 5″ I.D, 6″ Length, Straight Hump Hose – EPDM Rubber (P105610)
$50.53
Fleetguard® Hump Hose (3316632S)
$34.19
$60.48
2 in stock
| Inner Diameter | 127.0 mm (5.00″) |
|---|---|
| Inner Diameter 2 | 151.8 mm (6.00″) |
| Center Height | 119.8 mm (4.72″) |
| Radius | 88.9 mm (3.50″) |
| Weight | 2.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 44 × 23 cm |
| Bin Location | 00046710 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Hoses |
| Part # | P537468 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.