Specification
| Inner Diameter | 127.0 mm (5.00″) |
|---|---|
| Inner Diameter 2 | 177.8 mm (7.00″) |
| Center Height | 159.0 mm (6.26″) |
| Radius | 107.9 mm (4.25″) |
Donaldson® 7″ I.D, 7.560″ Center Height, 90-Deg. Elbow, EPDM Rubber (P105536)
$132.42
Donaldson® 6″, 5.5″ Inner Width, 6″ Long, Rubber Reducer Hump P101294 (900824)
$42.52
$57.22
1 in stock
| Inner Diameter | 127.0 mm (5.00″) |
|---|---|
| Inner Diameter 2 | 177.8 mm (7.00″) |
| Center Height | 159.0 mm (6.26″) |
| Radius | 107.9 mm (4.25″) |
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 28.2 × 20 cm |
| Bin Location | 00046715 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Hoses |
| Part # | P159820 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.