Specification
| Inner Diameter | 150.8 mm (5.94″) |
|---|---|
| Inner Diameter 2 | 125.9 mm (4.96″) |
| Center Height | 176.0 mm (6.93″) |
| Radius | 107.9 mm (4.25″) |
Fleetguard® 1/8″ NPT Thread – Air Filter Minder Restriction Gauge, Direct Mount (3905161S)
$80.54
Cummins® OEM Breather Tube (3047134)
$23.50
$57.28
5 in stock
| Inner Diameter | 150.8 mm (5.94″) |
|---|---|
| Inner Diameter 2 | 125.9 mm (4.96″) |
| Center Height | 176.0 mm (6.93″) |
| Radius | 107.9 mm (4.25″) |
| Weight | 3.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 13 × 13 cm |
| Bin Location | 00046710 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Hoses |
| MPN | P143895 |
| Part # | 901091 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.