Specification
| Inner Diameter | 177.8 mm (7.00″) |
|---|---|
| Center Height | 192.0 mm (7.56″) |
| Radius | 140.9 cm (5.55″) |
| Material | EPDM – Rubber |
Donaldson® 7″, 7.9″ Inner Width, 6″ Long, Reducer Hump – EPDM Rubber (P112609)
$134.69
Donaldson® 5″, 7″ I.D, 6.26" Center Height, 90-Deg. Reducer Elbow, Rubber (P159820)
$57.22
$132.42
2 in stock
| Inner Diameter | 177.8 mm (7.00″) |
|---|---|
| Center Height | 192.0 mm (7.56″) |
| Radius | 140.9 cm (5.55″) |
| Material | EPDM – Rubber |
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 29.2 × 21.5 cm |
| Bin Location | 00046710 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Hoses |
| Part # | P105536 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.