| Overall Length | 154.1 mm (6.07″) |
|---|---|
| Outer Diameter | 80.01 mm (3.15″) |
| Filter Style | Cartridge Style |
| Media Type | Cellulose Media |
Donaldson® Fuel/Water Separator Cartridge Filter (P551430)
$42.61
7 in stock
Only 7 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.5 × 8.5 × 16 cm |
| Bin Location | 00027101 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | P551430 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.