| Overall Length | 181.1 mm (7.13″) |
|---|---|
| Outer Diameter | 83.05 mm (3.27″) |
| Application | FORD 3C3Z6731AA |
| Filter Style | Cartridge Style |
Cummins Onan® Oil Filter (122-0906)
$42.67
Donaldson® Lube Filter, Spin-On Full Flow (P502085)
$10.84
Donaldson® Lube Filter, Cartridge (P550528)
$23.51
10 in stock
Only 10 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.2 × 10.2 × 21 cm |
| Bin Location | 00027210 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | P550528 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.