Specification
| Amperage | 3A |
|---|---|
| Voltage | 32V |
| Housing | Polyamide |
Eaton® Bussmann 16-Amp Fast-Acting Automotive Fuse, Red (GBC-16)
$0.68
Grote® 32V/40A Large Blade Fuse, Orange (82-ANX-40A)
$3.25
$1.06
Out of stock
| Amperage | 3A |
|---|---|
| Voltage | 32V |
| Housing | Polyamide |
| Weight | 0.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.6 × 1.1 × 1.6 cm |
| Bin Location | 51053 |
| brand/supplier | |
| color | Silver, Violet |
| Finish | |
| Part # | ATM-3 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.