| Item Length | 40.6 mm (1.60″) |
|---|---|
| Straight Thread | 26.9 mm (1.062″) |
| NPSM Swivel | 19.05 mm (0.750″) |
| Fitting Type | Straight Adapter |
Eaton Weatherhead® 1-1/16″ Male O-Ring x 3/4″ Female Pipe Swivel, Steel Connector (9315X12X12)
$33.67
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.6 × 3.7 × 3.7 cm |
| Bin Location | 00096027 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 9315X12X12 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.