| Item Length | 48.0 mm (1.89″) |
|---|---|
| Straight Thread | 41.2 mm (1.625″) |
| NPSM Swivel | 31.75 mm (1.25″) |
| Fitting Type | Straight Adapter |
Eaton Weatherhead® 1-5/8″ Male O-Ring x 1-1/4″ Female Pipe Swivel, Steel Connector (9315X20X20)
$29.18
Out of stock
Additional information
| Weight | 1.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.6 × 5.5 × 5.5 cm |
| Bin Location | 00096027 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 9315X20X20 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.