| Item Length | 15.2 mm (0.60″) |
|---|---|
| Male ORB | 3.17 mm (0.125″) |
| Body Hex | 11.2 mm (0.44″) |
| Fitting Type | Straight Hex Plug |
Eaton Weatherhead® 1/8″ Male ORB, Steel Straight Thread, Hex Head Plug (7237X2)
$2.18
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.02 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.6 × 1.3 × 1.3 cm |
| Bin Location | 00096011 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 7237X2 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.